Menu
Sepet

Set Üstü Ocak

Set Üstü Ocak

Set Üstü Ocak

İşlevselliği ve şık tasarımları ile mutfağınızın belki de en sevdiğiniz parçası Set Üstü Ocaklar, ihtiyacınızı profesyonelce karşılamak için pek çok özellikle donatılmıştır. Mutfağınıza ve kullanım tercihlerinize göre Markacenter.com adresinden Set Üstü Ocak Modellerini inceleyebilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Set Üstü Ocak Modelleri

Hayatınıza büyük kolaylık ve pratiklik sağlayan set üstü ocaklar sahip olduğu form ile mutfakta istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. Tezgâhların yanı sıra bulaşık makinesinin üzeri en çok tercih edilen yerlerden. Bununla birlikte, mutfak dolaplarınıza uyum sağlaması açısından pek çok ürün çeşitliliği sizin beğeninize sunuluyor.  Set Üstü Ocak Ölçüleri, rengi, gaz tipi gibi özellikleri ile birbirinden ayrılmakta. Bu noktada ürününüzün gaz tipi en ayırıcı özellik. Evinizin yapısına uygun olarak Set Üstü Ocak Doğalgazlı ya da LPG alternatifine sahipsiniz.

Set Üstü Ocak Kullanırken Bunlara Dikkat!

Öncelikle ocağınız gazlı ise gaz sisteminin bakımını düzenli olarak yapmalısınız. Eğer ocağınız tüp ile çalışıyorsa ocağınızı kullanmadan önce kaçak durumu kontrol edin. Bunların yanı sıra, tencerenin ocaktaki yerini belirlemek çok önemli. Tencerenizin boyutuna göre ocak gözünü seçmeli, ateşin tencerenin dışına çıkmamasına özen göstermelisiniz. Böylelikle herhangi bir tehlike durumunu en aza indirirken fazla yakıt tüketiminin de önüne geçmiş olursunuz.


Sıfır Şikâyet %100 Memnuniyet

Bütçenize uygun Set Üstü Ocak Fiyatları arasından seçtiğiniz Arçelik ürünleri 3 yıl garantili olup ücretsiz montaj yapılmaktadır. Alışverişinizi güvenle tamamlamanız için kredi kartı bilgileriniz korunma altındadır. Sizlere yüksek kalitede bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak açısından siparişiniz aynı gün teslim edilir. Üstelik ücretsiz kargo avantajına ve 7/24 kargo takibi yapma fırsatına sahipsiniz. Ayrıca her alışverişinizde geçerli vade farksız taksit seçeneğini ile alışveriş keyfinizi iki katına çıkarın.

Bu kategoride ürün bulunamadı.