Menu
Sepet

Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

Ankastre fırınların genel olarak mutfakta yardımcınız olduğu yerler yaptığınız yemeklerin harika bir şekilde hem iç hem dış kısmının pişmesi için en ihtiyaç duyulan mutfak aletlerinden biridir. İster geniş model ister ise özellikleri fazla olan fırın modellerini ihtiyacınıza göre inceleyip farklı modeller ile kıyaslayabilirsiniz. Sitemizde bulunan Ankastre Fırınlar fiyat, marka ve tasarım gibi özellikleri göz önünde bulundurursak  geniş bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza uyuşan fırın modellerimizin özelliklerine bakarak kendi bütçenize göre en uygun ürünü seçmeniz mümkün. Farklı özelliklerdeki fırınları incelemek ve sipariş vermek Ankastre Fırın kategorisini gezmeyi unutmayın.

Altus Ankastre Fırın

Evinizin beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayan Altus, Ankastre ürünlerle de şıklığı yakalamanıza olanak sunuyor. Altus Ankastre Fırın Modelleri, bu ihtiyaca yönelik markanın sunduğu ürün çeşitliliğini oluşturuyor. Şıklığın yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çeken bu ürünler, harikulade yemekler yapmanıza olanak sağlıyor. Avantajlı fiyat seçenekleri ile Altus Ankastre Fırınları şimdi kategorimiz altından inceleyebilirsiniz.

Altus ALA 137 G Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Grey
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Zara GreyPişirme Fonksiyon Sayısı 7 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaElektrikli Izgara Var..
5.559,44 ₺
Vergiler Hariç:5.559,44 ₺
Altus ALA 137 W Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Extraclear BeyazPişirme Fonksiyon Sayısı 7 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaElektrikli Izg..
5.559,44 ₺
Vergiler Hariç:5.559,44 ₺
Altus ALA 140 W Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Extraclear BeyazPişirme Fonksiyon Sayısı 8 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaBuz Çözme Fonk..
6.144,65 ₺
Vergiler Hariç:6.144,65 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)