Menu
Sepet

Ankastre Davlumbaz

Ankastre Davlumbaz

Ankastre Davlumbaz

Mutfakta kötü kokuyu engelleyen davlumbazlar şimdi ankastre şıklığında! Davlumbaz ürünleri, mutfağınıza en doğru şekilde havalandırma yapılmasına yardımcı olmakla birlikte mevsime göre iklimlendirme yapmaktadır. İçeride bulunan yemek kokusunun en etkili şekilde temizlenmesi ve kötü kokuların giderilmesi için Ankastre Davlumbaz modellerini tercih edebilirsiniz.

Altus Ankastre Davlumbaz

Davlumbaz çeşitleri mutfağınızın mimari yapısına ve mutfağınızın genel özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Davlumbaz alırken mutfağınızın boyutuna ve genişliğine göre bütçenize uygun olan modeli sipariş vermeniz önemlidir. Mutfağınıza uygun bir model sipariş ettikten sonra hem yemekleriniz daha güzel pişecek hem de mutfağınızda bulunan kötü koku dışarıya atılarak odada düzenli temiz hava sirkülasyonu oluşacaktır. Sizin için en uygun fiyatları ile birlikte Ankastre Davlumbazlar Altusbayisi.com‘da sizleri bekliyor.

Altus ALA 520 W Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 469m³/h Renk: Beyaz
Renk BeyazÜrün Tipi Duvar tipi - PiramitKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 2Filtre Tipi KasetBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Davlumbaz Genişliği (cm) 60Montaj Yüksekliği..
2.384,71 ₺
Vergiler Hariç:2.384,71 ₺
Altus ALA 540 G Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 555m³/h Renk: Gri
Renk GriÜrün Tipi Duvar tipi EğimliKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 1Filtre Tipi Cam – Perimetral PanelBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Her Kademe İçin Ses Güçleri (DIN..
3.628,27 ₺
Vergiler Hariç:3.628,27 ₺
Altus ALA 540 W Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 555m³/h Renk: Beyaz
Renk BeyazÜrün Tipi Duvar tipi EğimliKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 1Filtre Tipi Cam – Perimetral PanelBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Her Kademe İçin Ses Güçleri (D..
3.628,27 ₺
Vergiler Hariç:3.628,27 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)