Menu
Sepet

Ankastre

Ankastre

Altus Ankastre

Ankastre ürünler basit bir anlamla ifade edilecek olursa, birbiriyle uyumlu şık bir mutfak anlamına gelir. Ev sahiplerinin, özellikle kadınların mutfak konusundaki titiz tercihlerine uyum gösteren bu ürünler, kaliteli marka tercihi yapıldığında eşsiz bir deneyime dönüşebilir. Kaliteli marka arayanların ilk adresi olan Altus Ankastre konusunda da dünya çapında bir üne sahiptir. Fonksiyonel ürünleri, set halinde sizlere sunan ve renk seçenekleri ile bambaşka bir alışveriş deneyimi sunan tüm ürünleri bu kategori altında bulabilirsiniz.

Altus Ankastre Set

Altus Ankastre Set ürünleri birbirinden farklı renk tonlarına sahip, üçlü şekilde oluşan paket ürünlerdir. Mutfağınızın birbiriyle uyumlu cihazlardan oluşmasını istiyor ve bu cihazların özellikleri ile fark yaratmasını istiyorsanız, Altus Ankastre Set modelleri sizler için ideal seçim olacaktır. Ocak, Fırın, Davlumbaz gibi mutfağınızın olmazsa olmaz parçalarından oluşan bu setler ile mutfağınızı çok daha pozitif bir şekilde kullanabilirsiniz. Altus’un çok şık Ankastre Setleri ile sizler de evinizin mutfağınızı harika bir alana dönüştürebilirsiniz.

Altus Ankastre Set ürünleri, yeni evlenenlere ve evini yenilemek isteyenlere özel olarak tasarlanmaktadır. Birbiriyle uyumlu olması nedeniyle pek çok ev sahibi tarafından severek tercih edilen bu setler, yeni evlenen çiftlerin de evlerini dizerken ilk olarak tercih ettikleri ürünlerin başında geliyor. Daha uygun fiyata sahip olması nedeniyle de tercih sebebi olan bu ürünleri siz de inceleyebilirsiniz.

Altus ALA 137 G Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Grey
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Zara GreyPişirme Fonksiyon Sayısı 7 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaElektrikli Izgara Var..
4.066,00 ₺
Vergiler Hariç:4.066,00 ₺
Altus ALA 137 W Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Extraclear BeyazPişirme Fonksiyon Sayısı 7 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaElektrikli Izg..
4.066,00 ₺
Vergiler Hariç:4.066,00 ₺
Altus ALA 140 W Beyaz Ankastre Fırın
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Tipi AnkastreÜrün Rengi Extraclear BeyazPişirme Fonksiyon Sayısı 8 FonksiyonŞasi Emaye Rengi/Tipi (ana Bölme) Siyah EmayeTel Raf Kademe Sayısı (Üst Bölme) 5 KademeAna Pişirme Bölmesi - Buharlı Temizleme Basit Buharlı TemizlemeFırın İçi Aydınlatma (Üst Bölme) Yuvarlak Halojen LambaBuz Çözme Fonk..
4.494,00 ₺
Vergiler Hariç:4.494,00 ₺
Altus ALA 182 W Beyaz Ankastre Ocak-Lpg
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Rengi BeyazOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi LPGOcak Yüzeyi MetalOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 2,9 kWOcak Tipi Ve Göz ..
1.572,90 ₺
Vergiler Hariç:1.572,90 ₺
Altus ALA 182 WD Dağalgazlı Ankastre Ocak
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Rengi BeyazOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi DoğalgazOcak Yüzeyi MetalOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 2,9 kWOcak Tipi Ve..
1.572,90 ₺
Vergiler Hariç:1.572,90 ₺
Altus ALA 185 GG 1'i Wok 4 Gözlü Ankastre Ocak-Lpg
Yeni
Renk: Gri
Ürün Rengi Zara GriOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi LPGOcak Yüzeyi CamOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 3,3 kWOcak Tipi Ve Göz..
2.675,00 ₺
Vergiler Hariç:2.675,00 ₺
Altus ALA 185 GGD 1'i Wok 4 Gözlü Ankastre Ocak-Doğalgaz
Yeni
Renk: Gri
Ürün Rengi Zara GriOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi LPGOcak Yüzeyi CamOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 3,3 kWOcak Tipi Ve Göz..
2.675,00 ₺
Vergiler Hariç:2.675,00 ₺
Altus ALA 185 GW Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak-Lpg
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Rengi Beyaz CamOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi LPGOcak Yüzeyi CamOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 3,3 kWOcak Tipi Ve Gö..
2.675,00 ₺
Vergiler Hariç:2.675,00 ₺
Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak-Doğalgazlı
Yeni
Renk: Beyaz
Ürün Rengi Beyaz CamOcak Tipi Gazlı OcakÜrün Tipi AnkastreGaz tipi DoğalgazOcak Yüzeyi CamOcak Ateşleme Tipi Düğmeden AteşlemeGaz Emniyet Sistemi VarKahve Adaptörü Siyah EmayeBek Şapkası Tipi Düz MatToplam Elektrik Gücü (kW) 1 WKontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / YanSol Ön Bölme 3,3 kWOcak Tipi ..
2.675,00 ₺
Vergiler Hariç:2.675,00 ₺
Altus ALA 520 W Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 469m³/h Renk: Beyaz
Renk BeyazÜrün Tipi Duvar tipi - PiramitKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 2Filtre Tipi KasetBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Davlumbaz Genişliği (cm) 60Montaj Yüksekliği..
1.744,10 ₺
Vergiler Hariç:1.744,10 ₺
Altus ALA 540 G Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 555m³/h Renk: Gri
Renk GriÜrün Tipi Duvar tipi EğimliKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 1Filtre Tipi Cam – Perimetral PanelBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Her Kademe İçin Ses Güçleri (DIN..
2.653,60 ₺
Vergiler Hariç:2.653,60 ₺
Altus ALA 540 W Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Yeni
Hacim: 555m³/h Renk: Beyaz
Renk BeyazÜrün Tipi Duvar tipi EğimliKontrol Tipi Mekanik - Push ButtonKademe sayısı 3Lamba Adedi 2Lamba Tipi LedLamba Adedi Ve Gücü (w) 3WKarbon Filtre OpsiyonelYağ Filtre Adedi 1Filtre Tipi Cam – Perimetral PanelBulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre VarMotor sayısı 1Her Kademe İçin Ses Güçleri (D..
2.653,60 ₺
Vergiler Hariç:2.653,60 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)